Hijyen ve Kalite

Hijyen ve Kalite

Yemek şirketimiz, üretimin ilk basamağı olan ham madde temini için, en önde gelen ve kalitesi en iyilerce onaylanmış firmalarla çalışmaktadır.

Özenle alımı yapılmış maddeler tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır. Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilin de çalışmalar gerçekleştirilir.

Sağlıklı Beslenme

Hedef, müşterilerin damak tadına ve sağlıklı beslenmelerine uygun yemekler üretirken, hammaddenin kabulünden ürünün tüketileceği ana kadar, gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri tanımlamak ve bu tehlikelerin bertaraf edilmesini sağlamaktır.

Hammadde alımından, ürün sizlere ulaşıncaya kadar üretimin tüm aşamalarında (depolama, ön hazırlık, işleme, sevkiyat) denetimler sürekli yapılmaktadır.

Üretilen her üründen numune alınıp, uygun şartlarda 72 saat süreyle muhafaza edilmektedir. Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım vs. eğitimleri verilmektedir.

Hijyen ve Kalite.

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi
İşletme Kayıt Belgesi
Hijyen

Hijyen, temizlikten ve temiz olmaktan öte bir kavramdır. Firmamız kalite standartları gereği üretim tesisinde gerekli hijyenik altyapıyı tamamlamıştır ve bunu geliştirmek ve korumak adına gerekli olan çalışmaları devam ettirmektedir.

Gıda Güvenliği

Sağlığınıza göstermiş olduğumuz önem ve rakipsiz olma çabamız her konuda uzman personel ile çalışmamız ve takibini süreklilik içerisinde yapmamız, sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizdendir.

Kalite Güvence

Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Sevkiyat Dağıtım

Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım eğitimleri verilmektedir.

Hijyenik ve Kaliteli Yemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.