Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz 1996’dan bu yana yemek sektöründe yer alan ve bir çok kuruluşun yemek ihtiyacını karşılamış, tabldot yemekleri, catering çeşitleri ve kahvaltı türleri ile hizmet vermektedir.

Usta aşçıları ve yardımcı ekibi ile çok lezzetli ve bir o kadar sağlıklı yemekleri hijyen kuralları çerçevesinde hazırlayarak İstanbul yemek alanında müşterilerimizin beğenilerine sunmaktayız.

Yemek firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir kuruluştur. İstanbul'da yemek sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, yaptığı işlerin en iyisini yapmaya çalışan ve yaptıktan sonra da hep arkasında duran şirket profili ile hep iyilerin tercih ettiği bir adres haline gelmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı aşçıları özenle seçen, diğer elemanlarını işe alırken, uzun incelemelerden geçiren ve mutlaka yeterlilik belgesi isteyen firmamız, lezzetli yemekler ve kusursuz hizmet kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yarayan yemeklere de öncelik vermektedir.

Yemekler, insanın yaşamını sürdürebilmesi ve hayattan tat alabilmesi için en önemli ayrıntıdır. Yemek molaları, bedenimizin ihtiyacı olan enerjiyi alması için gereklidir. Hayatta kalabilmek için üç ana unsurdan biri olan yemek ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temizlik ve Hijyen

Yemek yapılan malzemelerin temizliğini ve hijyenini sağlamak için, en etkili temizlik malzemeleri kullanılarak, zirai ilaç artıklarından ve bakterilerden arındırılır. Bütün bu yemek malzemeleri, firmamızın bünyesinde çalışan gıda mühendisi tarafından tek tek incelenerek, kullanılmasına karar verilir. Onayı olmayan hiçbir malzeme yemeklerimizde kullanılmaz. İnsan sağlığına son derece önem veren firmamız, ortaya koyduğu performansla ve insan sağlığına verdiği değerle ISO 9001 belgesi almaya hak kazanarak, kalitesini önemli bir standart belgesi ile tescillemiştir.

Profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet etmek için varız.

Hijyen

Hijyen, temizlikten ve temiz olmaktan öte bir kavramdır. Firmamız kalite standartları gereği üretim tesisinde gerekli hijyenik altyapıyı tamamlamıştır ve bunu geliştirmek ve korumak adına gerekli olan çalışmaları devam ettirmektedir.

Gıda Güvenliği

Sağlığınıza göstermiş olduğumuz önem ve rakipsiz olma çabamız her konuda uzman personel ile çalışmamız ve takibini süreklilik içerisinde yapmamız, sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizdendir.

Kalite Güvence

Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir.

Sevkiyat Dağıtım

Üretim, sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite, taşıma, sevkiyat, dağıtım eğitimleri verilmektedir.

Hijyenik ve Kaliteli Yemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.